25.06.2017 10:56
počet zobrazení: 2718

Čechie Zastávka 2:7 Slavoj Polná

V šestém kole soutěže dospělých náš tým vyrazil do Zastávky. Tento zápas byl zároveň měřením sil prvního a druhého týmu v tabulce. Náš tým se poprvé v letošní sezoně sešel v kompletním složení. Asi nejlepší zápas celé letošní sezony byl k vidění mezi naší jedničkou Dankem Novákem a jedničkou ze Zastávky Daliborem Mitášem. Tomuto zápasu opravdu nechybělo vůbec nic. První set byl vyrovnaný a vyvrcholil v tiebreaku pro našeho Danka 7:2. Druhý set vedl Danek už 4:1 a měl několik brejkbolů na 5:1, které ale nevyužil a celý set ztratil v poměru 4:6. Ve třetím setu byl k vidění parádní tenis od obou borců. Danek sice prohrával už 2:5, ale nevzdal se a zvítězil po tříhodinovém boji v tiebreaku třetího setu 9:7.

Po dvouhrách náš tým vedl 5:1 na zápasy a ve čtyřhrách přidal další dva body. Konečné skóre 7:2 pro nás tým je úspěchem a zároveň posunem na první místo naší skupiny.

1. Mitáš Dalibor – Novák D. 6:7, 6:4, 6:7
  2. Kudláček - Tachovský 6:3, 6:1
  3. Sysel - Novák A. 4:6, 3:6
  4. Duda - Opršal 1:6, 1:6
  5. Bohuslavová - Horská 4:6, 2:6
  6. Šrámková - Hanáková 2:6, 1:6
  7. Kudláček/Sysel - Tachovský/Opršal 3:6, 6:3, 6:3
  8. Mitáš/Duda - Novák/Novák 2:6, 1:6